Acil Akücü İstanbul

Acil Akücü İstanbul

Acil akücüler, taşıtlarıyla yolda kalan veya aküden kaynaklı herhangi bir sebepten yolculuklarına devam edemeyen kişiler için hızlı çözümler üretiyorlar. Yolculuk esnasında akünün bitmesi, akü üzerinde oluşabilecek herhangi bir sorun nedeniyle aracın çalışmaması gibi durumlarda acil akücü devreye giriyor.

Akü, bir aracın motorunu ateşleyip çalıştırmak için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme konusunda aracın enerji ihtiyacı akülerden elde edilmektedir. Aküde oluşan sorunlardan kaynaklı olarak, zaman zaman araçlar çalışmayabilir. Akünün bitmesi gibi bir durumda motorun da çalışması zorlaşacağından yolda kalınması riskiyle karşı karşıya kalınabilir. Böyle bir durumda ise yardım alınacak kuruluşlar; acil akü hizmeti veren kuruluşlar olacaktır.

Akü Modellerimiz

Acil Akücü Ne İşe Yarar?

Acil akücü firmamız, müşterilerin akü bitmesi, akü bozulması veya farklı herhangi bir sebepten dolayı iletişim kurmasıyla birlikte harekete geçerler. Araca uygun olacak akünün saptanmasından sonra gerek iş yerine ulaşan gerek yolda kalarak iletişim kuran araç sahipleri için destek süreci başlar. Eğer araç sahibi iş yerine uzak bir bölgede ise sorunun ve uygun akünün belirlenmesinden sonra profesyonel ekip ilgili bölgeye intikal edecektir. Böylelikle aracın aküsü incelenir. Eğer gerekliyse akü değişim işlemleri sağlanır ve ardından araç çalışır duruma getirilerek hazır edilir.

Acil akü hizmeti veren firmamız, haftanın yedi günü ve günün 24 saati faaliyete hazırdır. Zira akü kaynaklı problemler en çok yaşanan problemlerdendir. Bu nedenle taşıt sahipleri olası bir akü problemiyle karşı karşıya kalması durumunda saat kaç olursa olsun destek alabileceği firma ihtiyacı bulunur. Acil akü hizmeti veren firmamız, kişilere gerek iş yerinde gerek aracın stop ettiği bölgede hizmet vermek üzere uzman ekibi ile birlikte sürekli hazır beklemektedir.

Acil Akücü Telefon Numarası

Acil akücü telefon numaralarını web sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Yolda kalma, akü bitmesi, akü değişimi, akü bakımı gibi konularda firmamıza bu telefon numaraları üzerinden ulaşarak akü hizmeti almanız mümkündür. Acil akücü telefon numaramız üzerinden firmamızdaki profesyonel ekibimiz gerekli bilgileri alacak ve sizin için en uygun çözümü üreterek akü kaynaklı sorunlarınızdan kurtulmanızda yardımcı olacaklardır.

Araçlarınızda yaşanan akü kaynaklı sorunlar için acil akücü telefon numarasını aradığınızda bulunduğunuz bölgeye yönlendirilecek olan uzman kişiler, akü kontrolünden akü değişimine kadar her noktada sizlere yardımcı olurlar. Firmamızı aramanızın ardından uzman ekibimiz bulunduğunuz bölgeye yönlendirilir ve gerekli işlemleri hızlıca gerçekleştirirler.

İstanbul Acil Akücü

İstanbul acil akücü olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’daki her ilçede yaşayacağınız acil akü sorunları için çözümler üretmektedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde yolda kalmak, aracın aküsünün bitmesi veya diğer akü problemleri trafikte ciddi sorunlara yol açabilir. Bu durumda İstanbul acil akücü telefon numarası üzerinden firmamıza ulaşarak destek alabilir ve hızlı bir şekilde akü değişimi için ekibimizin bulunduğunuz bölgeye yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

İstanbul acil akücü fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde derlenmiş ve en kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte firmamız tarafından sunulmaya başlanmıştır. 10 yılı aşkın sektör tecrübemizle, taşıtlarınızın akülerinde yaşayabileceğiniz her türlü problem için firmamıza ait İstanbul acil akücü telefon numarası üzerinden iletişim kurabilir ve her bütçeye uygun, 7/24 faaliyete hazır akü desteği talep edebilirsiniz.

Acil akücü olarak firmamızda sürekli bir şekilde gündüz ayrı, gece ayrı olmak üzere çeşitli ekipler vardiyalı sistemle çalışmaktadır. Böylelikle haftanın 7 günü ve 24 saati akü sorunlarıyla karşı karşıya kalacak kişiler için hızlı ve anlık çözüm üretmek kolaylaşır. Acil akücü firmamızda çalışma sistemi şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Genelde haftanın 7 günü, 24 saat hizmet verilir. Acil akücüler, yukarıda da belirtildiği gibi hangi bölgede olunursa olunsun her saat hizmet verirler. Taşıt sahibinin aküden kaynaklı yaşayacağı her türlü problemde saat ve yer fark etmeksizin hızlı bir şekilde çözüm üretilmektedir.
  • Aküden kaynaklı her soruna çözüm üretilir. Araçlarda akünün bitmesinin yanı sıra akü problemleri, temassızlık gibi sorunlar için de hizmet verilir. Öncelikle araçta akü ile yaşanan sorun saptanır. Akü değişimi veya akü tamiri süreci de sorunla alakalı olarak en uygun şekilde sağlanacaktır. Acil akücüler bu konuda her sorunu saptayabilecek, uzman ekipleri ilgili araca yönlendirmek üzere hizmete hazır bulundururlar.
  • Her zaman desteğe hazır, profesyonel ekip bulunur. Acil akü hizmeti almak isteyen kişiler için 7/24 acil akü hizmeti verebilecek profesyonel ekipler bulunur. Akünün incelenmesi, sorunun saptanması, akü tamiri ve gerekliyse akü değişimi işlemleri uzman ekip tarafından yapılır.
  • Akü değişiminin yanı sıra akü problemleri de incelenir. Aküler için sadece akü seçiminden sonra değişim işlemi yapılmaz. Aynı zamanda inceleme, sorun saptama, gerekliyse akü tamiri hizmetleri de verilebilmektedir.
  • Hem iş yerinde hem de farklı bölgelerde hizmet verilir. Akü ile alakalı işlemler için ilgili iş yerine ulaşma şartı bulunmaz. Acil akücüler, hem iş yerleri üzerinde hem de aracın bulunduğu bölge üzerinde akü hizmetleri verebilmektedirler.

Acil Akücü Akü Değişimi Nasıl Yapılır?

Akü değişimi yapabilmek için araçtaki mevcut akünün sökülmesi ve yerine satın alınan, çalışır durumdaki akünün yerleştirilmesi gerekir. Akü değişimi yapabilmek için ilk olarak acil akücü telefon numaramız üzerinden firmamız ile görüşerek size uygun akü seçimini yapabilirsiniz. Görüşeceğiniz firmalar aracınız için en iyi seçim konusunda sizlere fikir verecektir.

Ardından ekibimiz tarafından bulunduğunuz noktaya akü getirilecek ve değişim işlemleri de bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılacaktır. Sizlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmayacaktır. Acil akücü ekibimiz tarafından yapılacak akü değişim işlemi için, sırasıyla adımlar şu şekilde listelenebilir;

  1. İlk olarak akü seçimi yapılır ve akü satın alınır. Dikkat edilmesi gereken nokta alınacak akünün araca uygun olmasıdır. Acil akücü ile iletişim kurduğunuzda uzman kişiler sizi bu konuda yönlendirecek ve fikir verecektir. Aynı zamanda aracınızın aküsünü inceleyip aynı aküyü de talep edebilirsiniz.
  2. Akü, ekip tarafından getirilecek ve değişim işlemine başlanacaktır. İlk olarak aracınızda akünün yeri tespit edilir. Araçta aküler genelde ön tarafta yer alsa da enerji kaynağı olan bu parçalar araç üreticileri tarafından farklı noktalara yerleştirilebilmektedir. Uzman ekip, ilk olarak aracınızdaki akünün yerini tespit ederek işe koyulacaktır.
  3. Akü sabitleme profilleri çıkarılacak ve ardından akü sökülecektir. Her araçta bir profil bulunmayabilir, ancak genelde araçların akü alanında aküyü sabitleyen profiller yer alır. Bu profillerdeki düzenek tek somunlu veya çift somunlu olabilmektedir. Kişiler değişim işlemini yapabilmek için bu profilleri sökerek aküyü çıkartma işlemine geçerler.
  4. Akü çıkartılırken öncelikle kutup başları sökülecektir. Akünün iki ayrı kutup başı bulunmaktadır. Bir uçta, bu ucun pozitif (+) olduğunu belirten kırmızı renk yer alır. Diğer uçta ise negatif olduğunu belirten (-) uç yer alır ve daha çok siyah renkte olmaktadır. Eski araçlarda bu renkler belirli görülemeyebilir. Ancak akülerin üzerinde genelde pozitif (+) ve negatif (-) kısımlar belirgin olmaktadır. Aküyü sökerken bu kutup başlarındaki somunlar çıkartılacaktır. Kutup başları söküldükten sonra akü de çıkarılmış olunur.
  5. Yeni ve çalışır durumdaki akü, eski akünün yerine aynı konumda olacak şekilde yerleştirilir. Kutup başları, yeni takılan akünün ilgili noktalarına doğru bir biçimde takılacaktır. Böylelikle akünün yerleştirilmesi ve araca bağlanması işlemi sağlanmış olunur. Ardından değişim işlemini yapan kişi aküyü somunlar vasıtasıyla bu alana sabitleyecektir. En başta sökülen, aküyü sabitleyen profilleri de çıkardığı noktalara yerleştirdikten sonra akü değişim işlemi tamamlanmış olunur.

Akü değişiminde herhangi bir hataya yer vermemek gerekir. Kutupların doğru bir şekilde takılması, aracın çalışır duruma gelmesi için son derece önemlidir. Acil akücü desteği veren firmamızın ekipleri bu konuda tecrübeli ve uzman olduğu için akü değişimi esnasında herhangi bir sorun yaşanması da önlenebilecektir. Eğer akü değişim işlemini araç sahibi kendisi yapacaksa yukarıda anlatılan adımları dikkatli bir şekilde uygulamalıdır.

0/5 (0 Reviews)

7/24 Akü Servisi