Ağır Vasıta Aküleri

Ağır Vasıta Aküleri

Aküler otomobil ve ağır vasıta araçların çalışmasını sağlamak için gerekli enerjiyi sağlayan güçlü bir pil olarak nitelendirilebilir. Markalar farklı özellikte ve güçlerde aküler üretiyor. Akü seçimi yaparken öncelikle aracın tüm donanımını çalıştırabilecek bir akü tercih etmek gerekiyor. Ağır vasıta aküleri binek araçlara göre çok daha güçlü olan parçalardır. Aynı zamanda bu akülerin kapasiteleri de çok daha fazladır.

Akü Modellerimiz

Otomobiller binek araç olarak nitelendirilirken traktör, kamyon, otobüs ve minibüs gibi araçlar ağır vasıta olarak nitelendiriliyor. Bu araçların çalışması için daha yüksek kapasitede bir enerjiye ihtiyaç vardır. Bu nedenle ağır vasıta araçlarda daha güçlü akülere ihtiyaç duyuluyor. Bu aküler aynı zamanda diğer akülere göre daha uzun ömürlü ve dayanıklı oluyor. Her türlü ağır vasıta aküsünü ürünlerimiz arasında bulabilir ve çok uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Ağır Vasıta Aküsü Modelleri

Ağır vasıta aküsü modelleri 128 amperden başlıyor marka ve modeline göre 180 ampere kadar çıkıyor. Bu aküler diğer modellere göre çok daha yüksek güçte ve performansta oluyor.  Aynı zamanda marka ve modeline göre 200 amper ve daha yüksek güçte modeller de bulabiliyorsunuz. Bu akülerin önemli özelliklerinden biri de uzun süre bakım gerektirmemesidir.

Kaliteli ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ağır vasıta aküsü tercih ederseniz uzun yıllar boyunca yüksek performansta kullanabilirsiniz. Ağır vasıta aküleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Hemen bulunduğunuz noktaya kadar geliyor ve akü montajını profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Ağır Vasıta Aküsü Fiyatları

Akülerde fiyatlandırmalar çok geniş bir aralıkta oluyor. Bunun sebebi akülerde farklı marka ve güçte modellerin olmasıdır. Öncelikle akü fiyatları için ihtiyaçlarınıza göre bir karşılaştırma yapmanız gerekiyor. Standart aküler ile karşılaştırıldığında ağır vasıta aküsü fiyatları biraz daha yüksek oluyor.  Bu nedenle ağır vasıtalar için bir akü satın alacaksanız bütçenizi gözden geçirmelisiniz.

Ağır vasıta aracınızın markası, modeli, iç ve dış donanımları ile ek donanımlarına göre ihtiyacınız olan her türlü aküyü web sitemizde bulabilirsiniz.  Bültenimize üye olursanız çok özel indirimler hakkında hemen bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan aküleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

7/24 Akü Servisi